Japonský čaj Japonský zelený čaj - Matcha Bio

Tradiční japonský čaj Matcha v Bio kvalitě. Tento čaj je pěstován v prefektuře Aichi podle nejpřísnějších zásad JAS (japonské ...

japantea.cz

Japonský zelený čaj - Matcha Bio

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Japonský čaj Japonský zelený čaj - Matcha Bio
Cena s DPH : 590,00 CZK
Cena bez DPH : 513,00 CZK
DPH:15 %
Tradiční japonský čaj Matcha v Bio kvalitě. Tento čaj je pěstován v prefektuře Aichi podle nejpřísnějších zásad JAS (japonské zemědělské standardy) a JONA (japonská asociace organických potravin).

Důležité upozornění:

Nezapoměňte prosím, že skutečný požitek z japonského čaje Matcha získáte nejen při pití, ale i při přípravě tohoto vzácného nápoje plného chlorofylu. K přípravě čaje se používá metlička CHASEN, kterou najdete rovněž v nabídce japantea.cz

Tento japonský čaj je pěstován v prefektuře Aichi podle nejpřísnějších zásad JAS (japonské zemědělské standardy) a JONA (japonská asociace organických potravin).

Čajové keře jsou stíněny, aby v listech stoupl obsah aminokyselin a lístky tak získaly méně svíravou chuť. Po zpracování jsou listy uloženy ve speciálních lednicích a až těsně před distribucí jsou umlety na kamenných mlýncích na jemný prášek.(cca 40g/hod.)

Někteří o tomto čaji hovoří jako o “kladivu na rakovinu“, protože dle stupnice ORAC (kapacita potraviny absorbovat volné radikály) obsahuje 1 gram tohoto čaje cca. 1300 jednotek ORAC. (denní doporučená dávka je 3-5000 jednotek).

Čaj se připravuje našleháním bambusovou metličkou (časen) v čajové misce (čawan). Čaj má více svíravou chuť. Nechte do sebe vstoupit sílu přírody. Jasná volba pro ochránce životního prostředí.

Jak připravit japonský čaj Matcha

Prášek 30g

Váš dotaz Japonský zelený čaj - Matcha Bio

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Japonský čaj Japonský zelený čaj - Matcha Bio Tradiční japonský čaj Matcha v Bio kvalitě. Tento čaj je pěstován v prefektuře Aichi podle nejpřísnějších zásad JAS (japonské zemědělské standardy) a JONA (japonská asociace organických potravin). Důležité upozornění: ...

© www.japantea.cz