Japonský čaj Chasen

Přímo z Japonska importovaná metlička na čaj Matcha. Pozor! Nejedná se o čínskou repliku! Nezbytnost pro skutečné vychutnání čaje ...

japantea.cz

Chasen

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Japonský čaj Chasen
Cena s DPH : 749,00 CZK
Cena bez DPH : 619,00 CZK
DPH:21 %
Přímo z Japonska importovaná metlička na čaj Matcha. Pozor! Nejedná se o čínskou repliku! Nezbytnost pro skutečné vychutnání čaje Matcha.

Z Japonska importovaná metlička na čaj Matcha zvaná Chasen

Ručně vyrobená z jednoho kousku bambusu, metlička "Chasen" se používá pro našlehání japonského čaje Matcha do jemného pěnivého moku. Tato metlička má přibližně 80 vláken, což je optimální počet u metliček "Chasen".  Japonská metlička dokáže vyrobit velmi jemnou pěnu a dopřeje Vám tak skutečný zážitek z čaje Matcha.

Tip na uskladnění a údržbu chasenu:
1)Namáčejte  metličku těsně před použitím v čisté vodě. Metlička je citlivá na vzdušnou vlhkost. Jakmilevysychá, je křehká a snadno se láme.

2) V Japonsku uchovávají metličku na speciálním držáku "Kusenaoshi", který metličce zajistí stálý tvar.

Váš dotaz Chasen

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Japonský čaj Chasen Přímo z Japonska importovaná metlička na čaj Matcha. Pozor! Nejedná se o čínskou repliku! Nezbytnost pro skutečné vychutnání čaje Matcha. Z Japonska importovaná metlička na čaj Matcha zvaná Chasen Ručně vyrobená z jednoho kousku bambusu, metlička "Chasen" ...

© www.japantea.cz